Szkolenie: motywowanie uczniów z SPE (do ustalenia)

Termin szkolenia: termin do ustalenia Cena: 270 zł/os

Szkolenie: Uczeń leniwy czy niewłaściwie motywowany? - systemy motywacyjne dla uczniów z SPE

Szkolenie online
Szkolenie realizowane przez
Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji "ASDreamer"
Wymiar szkolenia: 10h
Realizacja: do ustalenia

Osiąganie sukcesów w pracy edukacyjnej i wychowawczej w głównej mierze determinowane jest motywacją uczniów. Wielokrotnie nauczyciele, którzy nie zdają sobie sprawy z potęgi procesów motywacyjnych, dopatrują się przyczyn niepowodzeń swoich uczniów w czynnikach genetycznych, środowiskowych itp. Proponowane Państwu szkolenie nauczy programować i realizować efektywne strategie motywowania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nauczy także metod dostosowania systemów motywacyjnych do specyficznych potrzeb rozwojowych ucznia z SPE.

1. Analiza motywacji uczniów z SPE
2. Niepowodzenia szkolne a motywacja uczniów
3. Czynniki środowiskowe szkoły a motywacja uczniów
4. Proaktywne strategie kształtowania motywacji uczniów z SPE