IPET i WOPFU bez tajemnic (do ustalenia)

Termin szkolenia: Cena: 300 zł/os

Szkolenie: IPET i WOPFU bez tajemnic

Szkolenie realizowane przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji "ASDreamer"
Wymiar szkolenia: 10h dydaktycznych od 9.00 do 16.30
Zapisy: skorzystaj z naszej automatycznej formatki "zapisz się" lub napisz biuro@fundacjaasdreamer.pl

Szkolenie prowadzone w formie warsztatu z elementami wykładu. Prowadząca szkolenie będzie opierać się m.in. na analizie przypadków z wykorzystaniem dokumentacji szkolnej uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Zasady i organizacja WOPFU w szkole, metody i techniki badań wykorzystywane w WOPFU, ewaluacja WOPFU. Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny - budowa, obszary dostosowań, założenia pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

1. Wielospecjalistyczna diagnoza ucznia (dalej jako WOPFU) i IPET - obowiązki i zadania nauczyciela
2. Metody, techniki i narzędzia badawcze wykorzystywane w WOPFU
3. Obszary diagnostyczne w WOPFU
4. IPET - od analizy orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego do praktycznych działań (budowa IPET, wymagane działy)