Najbliższe szkolenia

Warsztat: Nauczycielski stres (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
ABC autyzmu i ZA (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
Kreatywna i inspirująca plastyka (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
Rola i zadania ped. spec. od 22 r. (ed. włączająca) (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
Trening zastępowania agresji (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
IPET i WOPFU bez tajemnic (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
Terapia ręki I i II stopień (26.02; 4 i 10.03.24r.)
Poznaj szczegóły
Szkolenie: trening umiejętności społecznych (21.04.24 r.)
Poznaj szczegóły
Szkolenie: psychologia behawioralna i poznawczo-behawioralna dla n-li I stopień (29-31.01.24 r.)
Poznaj szczegóły
Szkolenie: motywowanie uczniów z SPE (do ustalenia)
Poznaj szczegóły
Szkolenie: diagnoza i terapia mowy/komun. AAC (do ustalenia)
Poznaj szczegóły

Ankieta diagnozująca potrzeby szkoleniowe nauczycieli

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest rozpoznanie potrzeb nauczycieli w zakresie doskonalenia. Informacje te zostaną wykorzystane do opracowania i ciągłego wzbogacania oferty szkoleń naszej Placówki. Zależy nam aby nasze działania odpowiadały na zgłaszane potrzeby i stanowiły optymalny kierunek doskonalenia zawodowego.

Po wypełnieniu i przesłaniu ankiety na adres: biuro@fundacjaasdreamer.pl otrzymasz link do I części szkolenia „Gry i zabawy rozwijające komunikację dziecka z autyzmem”.

Dziękujemy!

pobierz ankietę regulamin usług publikacje
Witamy w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli Fundacji "ASDreamer". Informujemy, iż Placówka nasza uzyskała kolejną akredytację na okres 5 lat, decyzją Lubelskiego Kuratora Oświaty Nr 10/2022 r. z dnia 19 stycznia 2022 roku. W ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Lubelskiego widniejemy pod numerem 52. W związku z powyższym nasze szkolenia uzyskały charakter doskonalenia zawodowego a wydawane zaświadczenia uznawane są w placówkach oświatowych oraz w ścieżkach awansu zawodowego.

SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE I PRZEKONAJ SIĘ SAM - POSTAW NA DOSKONALENIE ZAWODOWE W NASZEJ PLACÓWCE

Dyrektor NPDN Fundacji "ASDreamer": dr nauk hum. Katarzyna Wieczorek

organ prowadzący Placówkę: Fundacja "ASDreamer"
bank: BNP PARIBAS 15 1600 1462 1889 8692 3000 0003
regon: 385962663
kontakt: biuro@fundacjaasdreamer.pl; tel. 663 659 343

Certyfikowanymi szkoleniami naszej Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli jest:

Psychologia behawioralna i poznawczo-behawioralna dla nauczycieli
"Trening Umiejętności Społecznych"
"Terapia Ręki"
"Trening Zastępowania Agresji"

Zapraszamy do śledzenia FB oraz strony www.fundacjaasdreamer.pl (najbliższe szkolenia).

Jesteśmy specjalistami edukacji i terapii osób z ASD, stąd też największy katalog szkoleń związany jest z obszarem pracy z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Kadra szkoleniowa to osoby z bardzo dużym doświadczeniem w pracy z osobami z ASD, w tym również kadra naukowa.
W ramach oferty możliwe są:
- szkolenia dotyczące bieżących wyzwań związanych z edukacją, opieką i wychowaniem w różnego rodzaju placówkach oświatowych
- szkolenia Rad Pedagogicznych według preferencji tematycznej i czasowej Zamawiającego (miejsce i termin po indywidualnym uzgodnieniu)
- szkolenia dotyczące edukacji i terapii osób z innymi niepełnosprawnościami
- superwizje wspomagające wprowadzanie nowych strategii metodycznych oraz rozwiązywanie bieżących wyzwań w procesie edukacji i terapii ucznia z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

sprawdź nasze referencje

OFERTA SZKOLENIOWA NIEPUBLICZNEJ PLACÓWKI DOSKONALENIA NAUCZYCIELI FUNDACJI "ASDREAMER"

Fundacja wydaje zaświadczenia Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli o ukończonej formie doskonalenia zawodowego oraz zapewnia materiały edukacyjne.
Uwaga: 1h = 45 minut

Katalog Szkoleń

Model Dostępnej Szkoły od kuchni. Jak się do tego zabrać?
Poznaj szczegóły
terapia behawioralna i poznawczo-behawioralna dla n-li
uczeń z ASD
dziecko/uczeń z SPE i SPR