Kreatywna i inspirująca plastyka (do ustalenia)

Termin szkolenia: do ustalenia Cena: 350 zł zł/os

Warsztat: Kreatywna i inspirująca plastyka - innowacje pedagogiczne

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego
Szkolenie realizowane przez akredytowaną Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli Fundacji "ASDreamer"
Wymiar szkolenia: 10h dydaktycznych - od 9.00 do 16.30
Realizacja: do ustalenia w siedzibie Fundacji "ASDreamer" ul. K. Namysłowskiego 41, Lublin

Uwaga w cenę szkolenia zostały wliczone niezbędne materiały plastyczne i sensoryczne przewidziane do ćwiczeń praktycznych.

Program warsztatu:
Praktyczne poznawanie określonych technik: malowanie na mleku, kalkografia, monotypia, technika druku wypukłego, foliografika, techniki mieszane wykorzystywane w pracy z dziećmi, malowanie na soli, malowanie bibułą, malowanie na kleju, ciecz nienewtonowska, masy plastyczne, rysowanie przez ścieranie, malowanie na miętym mokrym papierze, malowanie sznurkiem, malowanie na folii, malujemy jak na ścianach groty Lascoux, technika mokre w mokre z użyciem akwareli i markerów.